Wielki remont
4 grudnia 2015
Paczki
15 stycznia 2016

7 kroków do finansowej wolności

7 krokówDawno nie dzieliłem się z nikim swoimi spostrzeżeniami na temat książek, które warto przeczytać. Być może był to błąd z mojej strony. O pewnych książkach warto bowiem mówić bez przerwy. Zwłaszcza takich, które mogą zmienić coś na lepsze. Do tej grupy należy książka, którą właśnie czytam, a raczej pochłaniam. Jest to książka Tony Robbinsa (znanego z takich książek jak: „Obudź w sobie olbrzyma„, „Olbrzymie kroki”, „Listy od przyjaciela”, oraz „Nasza moc bez granic”) zatytułowana „Money Mistrzowska Gra 7 prostych kroków do finansowej wolności”.

Od bardzo dawna interesują mnie zagadnienia związane z tematem sukcesu i finansowej wolności. Przeczytałem wiele książek poruszających tą tematykę. Właśnie dzięki nim powstał pomysł na „Bajki z sukcesem w tle„.

Już teraz mogę powiedzieć, że najnowsza książka Tony’ego Robinsa jest jedną z najlepszych jakie dotychczas czytałem.

Na podstawie licznych badań i rozmów z ekspertami w dziedzinie finansów, Tony Robbins opracował prosty siedmiostopniowy plan prowadzący do Wolności Finansowej.

Książka napisana jest językiem przystępnym dla każdego. Wypełniona jest inspirującymi opowieściami, dzięki którym skomplikowane teorie stają się jasne i wykonalne.

Uważam, że na lekturze tej książki skorzysta każdy czytelnik, bez względu na obecne zarobki.

Ta książka to doskonały prezent gwiazdkowy. Polecam ją każdemu!

Dobry Tata – Sławek Żbikowski