Gdy nadchodzi czas świąteczny…
24 grudnia 2011
Północ
26 grudnia 2011

Audiobajka o Karpiku

Witam w tym wspaniałym dniu – w dniu Bożego Narodzenia.

Wigilia już za nami. Tradycyjne potrawy, wspaniałe życzenia, wspólne śpiewanie kolęd, czy też uczestnictwo w Pasterce. Mamy to wszystko za sobą. Za nami również wizyta Świętego Mikołaja. Mam wrażenie, że tego jegomościa nawet kryzys nie rusza. Mam nadzieję, że i w twojej rodzinie, wszystkie wymarzone prezenty znalazły się pod pachnącym drzewkiem. Zwłaszcza dziecięce marzenia warte są spełnienia. Zawsze czekam na ten wspaniały błysk w oku dziecka rozpakowującego prezent, gdy dociera do niego, że w paczce znajduje się właśnie to czego najbardziej pragnął. Dla tych krótkich chwil warto żyć.

Fajnie jest dostawać prezenty, ale jeszcze przyjemniej jest je dawać. Postanowiłem więc przygotować chociaż skromny prezent dla naszych pociech. Początkowo miał to być e-book z bajkami – waszymi bajkami. Okazało się jednak, że akcja Bajkopisarze w tym roku nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Nie otrzymałem żadnych bajek, a bez nich nie mogła powstać planowana publikacja. Długo zastanawiałem się jaki inny prezent mogę przygotować dla naszych maluszków. I w końcu wymyśliłem. Nie jest to co prawda profesjonalne nagranie, jednak mam nadzieję, że przygotowana przeze mnie audio-bajka „O Karpiku”, spodoba się twojej pociesze, równie bardzo jak moim synom.

Jeszcze raz życzę wielu chwil radości i cudownych, pełnych magii Świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiam

Sławomir Żbikowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnienia Dla Niedowidzących