Bajka o liściu
21 października 2011
Nie spuszczaj z oczu nagrody
26 października 2011

Witam serdecznie

Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić Cię drogi czytelniku do udziału w świetnej zabawie. Podobnie jak przed rokiem zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą, abyś spisał i przesłał do mnie bajki własnego autorstwa. Dzięki tej akcji masz szansę zaprezentować światu własną twórczość, zareklamować się i zrobić przyjemność naszym milusińskim.

W zeszłym roku akcja „Bajkopisarze” zakończyła się stworzeniem bardzo ciekawej publikacji elektronicznej zatytułowanej „Cudowny Świat Bajek”. Ebook ten ukazał się tydzień przed świętami Bożego Narodzenia i jest dostępny dla każdego zupełnie za darmo. Mam wielką nadzieję, iż również w tym roku uda się przygotować równie piękny prezent gwiazdkowy dla naszych dzieci.

Dlatego już dziś spisz jedną ze swoich pięknych opowieści, jeden ze swoich wierszyków dla dzieci i nadeślij na adres szbikus@o2.pl. Im więcej tekstów prześlesz tym ciekawsza będzie ostateczna wersja naszego ebooka.

Czekam na Twoje prace do końca listopada.

Pozdrawiam

Sławomir Żbikowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnienia Dla Niedowidzących