Bajki zasypianki
21 czerwca 2010
Bajki
25 czerwca 2010

Dzień ojca

Miesiąc temu uroczyście obchodziliśmy „Dzień Matki”. Dziś obchodzimy kolejne święto. Obchodzimy „Dzień Ojca”.

Jako ojciec, bardzo cieszę się z tych pięknych chwil, kiedy moje dzieci recytują wiersze, śpiewają piosenki czy też rysują i wręczają laurki dla Mnie. Czuję wtedy, że rola jaką pełnię, rola taty, jest naprawdę wartościowa. Czuję się spełniony. Czuję się kochany i szczęśliwy.

Rola ojca jest jedną z najtrudniejszych ról w jakie się dotychczas wcielałem. Wychowywanie dzieci, dawanie im przykładów własnym postępowaniem i ukazywanie piękna otaczającego je świata, nie jest zadaniem prostym. Jednak dla takich chwil, dla takich dni jak dzisiaj, warto znosić ten trud. Warto być ojcem.

Wszystkim Ojcom, życzę dziś wytrwałości, wielu chwil szczęścia i wzruszeń związanych z waszymi dziećmi. To one są naszymi największymi skarbami. Niech rola ojca stanie się waszą życiową rolą. Niech stanie się dla was rolą najważniejszą, za którą dostaniecie oskara.

Pozdrawiam

Sławomir Żbikowski

2 Komentarze

1. Piotr Mitura pisze:

Dołączam się do życzeń Pana Sławka dla wszystkich tatusiów! Z niecierpliwością czekam aż mój syn będzie rysował laurki dla mnie. Oczywiście jestem pełen świadomości że to ode mnie zależy czy będzie takowe rysować chciał. Wszystkim życzę sukcesów wychowawczych!

Specjalne podziękowania i życzenia dla autora tego bloga: stworzył Pan , Panie Sławku wartościowe miejsce w sieci, coś w rodzaju morskiej latarenki dla tatusiów, szczere gratulacje i życzę dalszych sukcesów!

• Sławomir Żbikowski pisze:

Piotrze, bardzo Ci dziękuję za życzenia, oraz za słowa uznania. Są one dla mnie bardzo ważne. Sprawiają bowiem, iż nabieram chęci do dalszego działania. Są również sygnałem, dla mnie, że to co robię ma sens, że trafia do odbiorców i przynosi jakieś korzyści.

Zachęcam wszystkich do wstawiania swoich komentarzy. Jeśli podoba się Wam coś szczególnego na Blogu DobryTata.waw.pl, lub jeśli coś szczególnie wam się nie podoba, napiszcie o tym. Dajcie mi o tym znać. Postaram się do tego ustosunkować.

Życzę samych sukcesów,

Sławek Żbikowski