Co mogę poprawić?
23 kwietnia 2012
Z dorosłymi trzeba wiele cierpliwości
28 kwietnia 2012

MotywAkcja

MotywAkcjaChcę Ci polecić kolejną niesamowicie motywującą książkę.

MotywAkcja” – ten niezwykły i trochę zaskakujący tytuł od razu przykuł moją uwagę. Jej lektura dała mi sporo do myślenia. Dziś podzielę się z tobą kilkoma wartościowymi fragmentami tej książki.

Mam dla ciebie bardzo ciekawe ćwiczenie:

„Wciągnij powietrze i postaraj się jak najdłużej nie oddychać (tylko bez przesady). Co się dzieje, gdy zaczyna Ci brakować tlenu? Powiesz, że chcesz wypuścić powietrze i wciągnąć nowe, a ja powiem, że ogromnie wzrasta Ci motywacja do tego, żeby wypuścić powietrze i wciągnąć nowe.

Jeśli będziesz pragnął osiągnąć sukces tak samo jak pragniesz oddychać – znajdziesz najczystszą i najlepszą z możliwych formę motywacji.

Jeżeli będziesz tak samo uwielbiał tworzenie swojej przyszłości, handlowanie, dzwonienie i spotykanie się z klientami czy swoje hobby jak moment, w którym wdychasz powietrze do płuc po minucie bez oddychania – osiągniesz ogromny sukces w swojej dziedzinie.”

To i wiele innych ćwiczeń, podnoszących motywację, oraz pogłębionych ciekawie przedstawioną teorią, znajdziesz w książce Andrzeja Wojtyniaka „MotywAkcja„.

Gorąco Polecam,

Dobry Tata –  Sławomir Żbikowski