O krabie, który pragnął wolności
26 kwietnia 2013
Yeti
3 maja 2013

Naucz swoje dziecko, jak zostać czarodziejem

Pięć lat temu przeczytałem wspaniałą książkę, która odmieniła moje życie, wniosła w nie nową, lepszą jakość. Dzięki tej książce zrozumiałem, że jestem znacznie lepszym człowiekiem niż dotychczas myślałem. Dzięki niej odkryłem w sobie talenty, z których nie zdawałem sobie sprawy. Mimo, że przeczytałem ją pięć lat temu jaj magia nadal działa. Treść ukryta na jej stronach jest przechowywana w mojej podświadomości i niemal na każdym kroku dostrzegam jej pozytywne efekty. Mimo upływu czasu, mimo pozornego braku praktyki w tej dziedzinie, nadal pozostaję „czarodziejem”.

Z pozoru, książka ta może wydawać się zwykłą opowiastką, a nawet bajką dla dzieci (i dla niektórych właśnie tym pozostanie). Jeśli jednak umiesz czytać między wierszami, jeśli dołożysz odrobinę starań, aby uchwycić głębszy sens, dostrzeżesz, iż przemyca ona do Twojego umysłu wiele cennych, pozytywnych wartości.

Nie jest łatwo zaakceptować, iż niektóre przekazywane Ci tajemnice są aż tak proste. Nie daj się jednak zwieść. Ich prostota nie oznacza bowiem iż nie działają. Działają i to z ogromną mocą.

Dziś nadszedł czas, aby powrócić do tej niezwykłej lektury. Czas biegnie, lat przybywa. Dzieci rosną i stają się coraz dojrzalsze, mądrzejsze. Najwyższa pora, aby i one zostały prawdziwymi czarodziejami.

Przez ostatnich kilka wieczorów zgłębiamy więc wspólnie treść książki. Dzieciaki słuchają jej jak bajki, ale doskonale wiedzą, że nie jest to zwykła historyjka o grupce przyjaciół. Oni wiedzą, czego mają słuchać. Są gotowi chłonąć tę wiedzę. I to jest naprawdę wspaniałe.

Kiedy widzę z jakim zaangażowaniem słuchają, jak wnikliwe zadają pytania i jak wiele zapamiętują, wiem, że wkrótce będą w stanie wyczarowywać lepszy świat wokół siebie.

Być może już się domyślasz o jakiej książce piszę…

Być może już ją czytałeś…

Być może odmieniła również twoje życie…

A jeśli nie to powinieneś ją przeczytać, a potem zaznajomić z nią swoje pociechy.

Wierzę, że świat staje się odrobinę lepszy, za każdym razem, gdy jakaś osoba czyta tę książkę. Dlatego gorąco polecam ją Tobie i każdej innej osobie, bez względu na wiek (czy to dziecko, czy to nastolatek, czy też dorosły – każdy znajdzie w niej coś dla siebie).

A cóż to za książka?

Czarodzieje mogą wszystko

Jej autor Dariusz Chwiejczak od wielu lat udostępnia tę publikację w wersji elektronicznej (PDF) za darmo. Można ją pobrać z jego strony i cieszyć się jej lekturą. Aby ją pobrać kliknij TUTAJ.

Zachęcam również do odwiedzenia strony autora.

Książkę tę przeczytało już kilka tysięcy naszych rodaków. Dołącz do nich: zostań czarodziejem i zacznij „przenosić cudowny świat marzeń do rzeczywistości”.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej lektury;

Sławomir Żbikowski

PS. Przy okazji pragnę podziękować autorowi tej publikacji. Panie Darku, wniósł Pan do mojego życia wiele pozytywów. Odmienił Pan sposób mojego myślenia i postrzegania siebie i innych. Dziękuję Panu bardzo i życzę wielu sukcesów. Niech czarodziejska moc będzie zawsze z Panem.

Książka „Czarodzieje mogą wszystko” to perełka, którą warto przeczytać.

4 Komentarze

1. jakub pisze:

bardzo ale to bardzo chcę zostac czarodziejem jak nim zostac

2. Oli pisze:

Jestem dzieckiem ale moge być czorodziejem bo kce czarować portale to gier i jak by było