Krasnoludki są wśród nas
26 listopada 2009
Prezenty
29 listopada 2009

Ostatnio sporo się działo – cały czas na „wariackich papierach”. Praca, wyjazdy służbowe, szkoła, egzaminy, spotkania i tak na okrągło. W efekcie nie znajdowałem zbyt dużo czasu dla siebie i dla własnych przyjemności. W tym także na wpisy do bloga. Zrobiło się więc sporo zaległości. Jest sporo tematów które chciałbym poruszyć. Niektóre uległy przeterminowaniu, inne zostały zapomniane, ale sporo nadal tkwi w mojej głowie i będę się starał systematycznie przelewać je na strony bloga. Nadal ciąży nade mną konieczność napisania pracy dyplomowej, jednak obowiązki, obowiązkami a czas na przyjemności również powinien być.

A więc zaczynam już od teraz.

Jedną z zaległych spraw jest podsumowanie spotkania specjalnego w Klubie Ludzi Sukcesu. Udało mi się zaprosić naprawdę wyjątkowego gościa specjalnego. Człowiek ten mimo iż mieszka i pracuje na pomorzu, przyjechał do Warszawy, specjalnie po to aby wygłosić kilka słów w Naszym Klubie.

Pan Robert Ważyński, bo to właśnie on  zaszczycił nas swoją obecnością, wygłosił prezentację na temat „Nie boję się mówić”. Była to prezentacja wyjątkowa, gdyż wszystkie informacje, przekazywane nam przez Roberta wynikały z jego własnych doświadczeń i zostały wielokrotnie sprawdzone, wypróbowane i wielokrotnie zadziałały.

Dzięki Robertowi dowiedzieliśmy się między innymi, że „sztuki prezentacji możemy się nauczyć”. Dowiedzieliśmy się jak radzić sobie ze stresem, poznaliśmy metody zainteresowania publiczności już od pierwszej minuty prezentacji.

Całe odbyło się w przyjaznej, często humorystycznej atmosferze. Zarówno Robert, jak i około 40 słuchaczy (naszych gości), odnieśli obopólne korzyści. Wszyscy, a ja jako prezydent klubu w szczególności, byliśmy zadowoleni z tego spotkania.

Wy również możecie skorzystać z doświadczeń Roberta Ważyńskiego, czytając jego książkę zatytułowaną „Nie boję się mówić”. Książka ta została wydana przez wydawnictwo Złote Myśli i jest do nabycia TU. Natomiast darmowy fragment można pobrać TU.

spotkania

PS. Zapraszam również na kolejne spotkania specjalne Klubu Ludzi Sukcesu im. Małego Tadzia w Warszawie. Najbliższe spotkanie specjalne odbędzie się 15 grudnia (wtorek) o godzinie 18.18. Poprowadzi je Jerzy Kostowski, a tytuł Jego prezentacji to: „Twoja droga do sukcesu”.

Więcej informacji na ten temat na stronie klubowej, pod adresem: http://kls.waw.pl

Gorąco zapraszam.

Ponadto w każdy wtorek o godzinie 18.18 odbywają się spotkania klubu ludzi sukcesu, na których możecie nauczyć się przezwyciężać lęki związane z wystąpieniami publicznymi.

Również gorąco zachęcam do tego aby przyjść i spróbować.

Pozdrawiam – Sławek