Ciężarówka
Trudne pytania
6 maja 2016

Start odnowionej strony internetowej

Start odnowionej strony internetowej DobryTata.waw.pl

Po trzech dniach intensywnej pracy, kilku nie przespanych nocach i miesiącu przygotowań, wystartowała odnowiona strona internetowa Dobrego Taty.

Niektórzy spędzali majówkę poza domem, na grillach, u znajomych… Ja cały długi weekend ciężko pracowałem nad odnowieniem strony internetowej Dobrego Taty. Było to nie lada wyzwanie…

Wcześniej wiele godzin spędziłem przygotowując projekt, zasięgając opinii osób znających się na tworzeniu stron internetowych i douczając się. Czas ten nie był jednak zmarnowany.

Kiedy w końcu nadszedł długi weekend zasiadłem do komputera, aby plan wprowadzić w czyn. Czasu nie było dużo. Na wszystko dałem sobie zaledwie trzy i pół dnia. Siedząc po dwanaście godzin dziennie przy ekranie komputera, w końcu, tuż przed wyzerowaniem odliczającego licznika, udało mi się ukończyć zdanie.

Efekt, jaki osiągnąłem możecie sami ocenić. Profesjonalny webmaster zrobił by to znacznie lepiej, jednak ja, jako laik i samouk, jestem ze swojego dzieła bardzo dumny.

Zachęcam Cię do odwiedzenia odnowionej strony DobryTata.waw.pl i obejrzenia efektów mojej pracy.

Mam do Ciebie ogromną prośbę, jeśli w trakcie przeglądania strony, znajdziesz jakieś uchybienia, poinformuj mnie o tym pozostawiając komentarz. Bardzo mi to pomoże w podwyższaniu jakości strony i poprawie komfortu użytkownikom takim jak Ty.

Z góry dziękuję za każdą taką uwagę. Oczywiście nie wzgardzę również opiniami pochlebnymi J.

Pozdrawiam serdecznie,

Dobry Tata (Sławomir Żbikowski)