Postanowienia noworoczne
17 stycznia 2017
Kolorowe kurczaczki
14 kwietnia 2017

Trąbal-Bombal szuka wydawcy

Witam wszystkich sympatyków strony Dobrego Taty, a przede wszystkim przygód słonia Trąbala-Bombala. To prawda – słoń Trąbal-Bombal szuka wydawcy i robi to nie od dziś. Jak na razie poszukiwania okazywały się bezowocne. Nie jest łatwo zaistnieć na rynku wydawniczym nowemu, nie znanemu dotychczas bohaterowi. Nawet, a może zwłaszcza, kiedy bohaterem tym jest… słoń. Jednakże tym razem jestem pełen optymizmu. A oto dlaczego tak jest.

W grudniu informowałem Was o tym, że pracuję nad kolejnym zbiorem opowiadań Trabala-Bombala o roboczym tytule „Słonie w kosmosie”. Praca nad tekstem była długa i mozolna… a jednak w chwili obecnej tekst jest prawie skończony. W tym momencie dokonywane są jeszcze redaktorskie poprawki i, że się tak wyrażę „wygładzanie i dopieszczanie”.

szuka wydawcyW grudniowym artykule pisałem również o bardzo ważnym wydarzeniu jakim było nawiązanie współpracy z niesamowicie zdolną artystką, która podjęła się trudnego zadania zilustrowania tej książki (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ). Otóż, zaledwie kilka dni temu, otrzymałem od Pani Edyty Karaban ilustracje do pierwszych trzech rozdziałów książki i efekt jest piorunujący. Chciałbym już teraz móc podzielić się z Wami tymi wspaniałymi obrazkami. Chciałbym już teraz móc wam je pokazać, jednak wtedy nie byłoby niespodzianki. Okażmy więc wszyscy cierpliwość i zaczekajmy do pozytywnego zakończenia projektu.

Moi drodzy, z poczuciem humoru Trąbala-Bombala, tekstem „Słonie w kosmosie”, a przede wszystkim z ilustracjami Pani Edyty, nasz wspólny projekt po prostu nie może się nie powieść. Jestem pewien, że tym razem Trąbal-Bombal odniesie prawdziwy sukces. Jestem przekonany, że któreś z wydawnictw, do których wyślemy nasz projekt, odpisze i, że będzie to… ZGODA. A to będzie oznaczało, że przygody Waszego ulubionego słonia Trąbala-Bombala, będziecie mogli znaleźć w księgarniach.

Do was, moi drodzy, także mam gorącą prośbę. Trzymajcie za nas kciuki, wesprzyjcie nas dobrym słowem, lub szepnijcie o nas słówko do ucha znajomego wydawcy ;-).

Pozdrawiam,

Dobry Tata – Sławomir Żbikowski

I oczywiście ja, wasz ulubiony słoń Trąbal-Bombal Baloniasty.

2 Komentarze

1. Judyta Łącka napisał(a):

Trzymam kciuki! Oby jak najszybciej poznano się na Trąbalu! Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnienia Dla Niedowidzących