Prezenty
Boże Narodzenie
24 grudnia 2009

Twoja droga do sukcesu

Witam

Był mroźny, grudniowy wieczór. Za oknami krzątali się ludzie. Jedni spieszyli się by zdążyć załatwić jakieś sprawy, inni pędzili odebrać dzieci z przedszkola. Jeszcze inni pędzili, bo nie potrafią inaczej. Tylko grupka ludzi, zebranych w klubie „pod gruszą „ nigdzie się tego wieczoru nie spieszyła. Oni nie byli zabiegani, oni nie pędzili na oślep. Oni czekali z niecierpliwością, aż się zacznie. Wszyscy, było ich ponad trzydzieści osób, przybyli tu aby usłyszeć coś wartościowego, coś co być może pomoże im odnaleźć swoją własną drogę do osiągnięcia sukcesu. Czekali i czekali.

Minęła godzina 18.10, a oni czekali. Minęła 18.18, a oni nadal czekali. I gdy minęła godzina 18.30, wreszcie się doczekali. Z niewielką obsuwą, ale wystartowaliśmy, a raczej wystartował nasz gość specjalny, czyli Jerzy Kostowski.

Zapraszając go na to spotkanie wiedziałem, że będzie ono na wysokim poziomie.Wiedziałem, że Jurek powie nam coś co zapadnie nam w pamięci. Jednak swoim wystąpieniem Jurek zaskoczył chyba wszystkich. Jak powiedziała Danusia na zakończenie „Było to najlepsze wystąpienie w Klubie Ludzi Sukcesu, od dziesięciu lat”.

Słowa Jerzego na pewno zakorzeniły się w umysłach wielu ze słuchających go gości. Myślę, że część z tych myśli wyda wkrótce plon i będzie to plon stokrotny.

Jako główny organizator tego spotkania, pragnę po raz kolejny gorąco podziękować:

– Jerzemu, za czas poświęcony na przygotowanie i wygłoszenie prezentacji, za przygotowanie pouczającego eksperymentu, oraz za to, że zawładnąłeś naszymi umysłami przez te dwie godziny.

– Januszowi, za wypełnienie niewdzięcznego zadania jakim jest zbieranie opłaty za wstęp, oraz za dostarczenie nam statywu i robienie zdjęć podczas spotkania.

– Eli, za kamerę i nagrywanie spotkania

– Dominice, za przygotowanie nowego numeru gazetki

– Wszystkim gościom, za to, że byliście.

Gorąco pozdrawiam i życzę sukcesów.

Pozdrawiam

Sławek

PS. Za tydzień 22.12.2009, we wtorek o godzinie 18.18 mamy kolejne spotkanie specjalne. Tym razem będzie to spotkanie wigilijne. Zapraszam wszystkich bywalców, sympatyków i gości. Proszę, aby, każdy przyniósł ze sobą coś co można by postawić na naszym wigilijnym stole. Do zobaczenia za tydzień.