Ratunek dla Świata
Dzień ojca
23 czerwca 2010

Bajki zasypianki

Bajki zasypianki

Niesamowita książka, dla każdego dziecka. Tak mogę powiedzieć o książce zatytułowanej „Bajki – zasypianki. Jeżyka Cypriana opowieści na dobranoc”, autorstwa Pawła Księżyka. Jest to zbiór czterech, bardzo ciepłych bajeczek, opowiadających o przygodach  Jeżyka Cypriana i jego przyjaciół: Liska Kryspiana, Borsuka Emila, Kruka Bazylego i innych. Wspólnie przeżywają ciekawe przygody, opowiadają wspaniałe historie, robią psikusy i miło spędzają czas.

Historie spisane przez Pana Pawła, są skonstruowane w taki sposób, aby ich lektura, ułatwiała zasypianie każdego dziecka. Ich zadaniem jest uspokojenie dziecka, a następnie wprowadzenie dziecka w stan senności. I z własnego doświadczenia wiem, że to naprawdę działa. Moi synowie, rzeczywiście łatwiej zasypiają dzięki tym bajeczkom.

Całość została wydana w twardej okładce i przyozdobiona uroczymi ilustracjami autorstwa Surena Vardaniana.

Gorąco polecam tę książkę. Nie powinno jej zabraknąć w żadnym podręcznym zbiorze książeczek do czytania dziecku.

Życzę miłej lektury.

Sławek Żbikowski

1 Komentarz

1. […] opowiadań ulatwiajacych dziecku zasypianie. Jest to książka Pawła Księżyka pod tytułem „Bajki – zasypianki. Jeżyka Cypriana opowieści na dobranoc”. Te bajki naprawdę działają. Moi chlopcy szybko się wyciszają, kiedy czytam im te […]