My

Jak zrozumieć i kochać? Jak się poruszać po świecie związków i co wpływa na to, że jedne są udane i długotrwałe, a inne rozpadają się po kilku latach? Czy miłość w dobie internetu jest możliwa? Jak ją rozpoznać? Teraz możesz być już spokojny – mamy na nie odpowiedzi! Publikacja “My – czyli jak być razem” dzięki której, poznasz sprawdzone i przetestowane w praktyce metody na udany związek nie tylko z partnerem, ale też z innymi, ważnymi dla ciebie ludźmi.

Czego konkretnie dowiesz się z tej książki?

* Jak się poruszać po świecie związków i co wpływa, że jedne są udane i długotrwałe, a inne rozpadają się po kilku latach?
* Czy miłość w dobie internetu jest możliwa? Jak ją rozpoznać?
* Jak pracować nad swoim małżeństwem?
* Jak się kochać, aby po 20 latach wciąż czerpać radość i przyjemność z seksu?
* Dlaczego w Polsce większość tematów tabu dotyczy związków i seksu?
* Co jest najlepszą metodą rozwiązywania konfliktów w związku?

Co możesz zyskać, czytając tę publikację?

„MY” dzieli się na cztery części: oprócz wprowadzającej „rozgrzewki”, składa się z części racjonalnej, emocjonalnej i fantastycznej. Zebrane tutaj koncepcje Tadeusz Niwiński przetestował w różnych grupach dyskusyjnych w internecie.

Człowiekowi potrzebne są przede wszystkim techniki, które może zastosować w swoim życiu i których skuteczność może osobiście sprawdzić. Nasze oparte są na doświadczeniu zdobytym w trakcie stosowania wiedzy pochodzącej z setek książek i wykładów, którą oboje z Teresą wchłaniamy w Kanadzie – z szeroko otwartymi oczyma i nieopuszczającym nas poczuciem zachwytu: to działa! Chcę tutaj podkreślić, jak bardzo ważne jest stosowanie w praktyce tego, czego się uczymy w teorii i twierdzimy, że wyznajemy.

Niech „MY” będzie dla Ciebie inspiracją do próbowania nowych rzeczy, dzięki którym będziesz mógł poprawić swoje stosunki z innymi. Gotowość doskonalenia swoich umiejętności współżycia jest miarą jakości Twoich stosunków z ludźmi. To, w jakim stopniu umiesz – lub nie – z nimi postępować, decyduje przecież o Twoim zadowoleniu z życia.