Gdybym mogła od nowa wychować dziecko…
15 maja 2010
Bądź sobą! Bądź tatą!
19 maja 2010

Cytaty

Jedna ze stron serwisu DobryTata.waw.pl, zatytułowana jest „CYTATY”. Powstała, ona po to, aby teksty, które inspirowały mnie do działania, do tworzenia kolejnych wpisów na blogu, do wytrwałości w swoim postępowaniu, do tego aby każdego dnia stawać się coraz lepszym Tatą, coraz lepszym człowiekiem; aby te teksty mogły zainspirować również Ciebie. Chciałem Ci je pokazać. Chciałem, abyś miał możliwość korzystania z nich na co dzień i częstego do nich wracania. Chciałem, aby mogły Ci służyć tak dobrze jak mnie służyły i nadal służą.

Dziś poszedłem jeszcze dalej. Otóż, z okazji rocznicy powstania bloga DobryTata.waw.pl, napisałem swojego pierwszego e-booka. Zatytułowałem go „Cytaty od Dobrego Taty”. Jak sama nazwa mówi, e-book będzie zawierał cytaty. Nie trudno się domyślić, że będą to te same cytaty, które są dostępne na stronie serwisu, jednak… Jednak w e-booku każdy z wymienionych cytatów będzie zawierał moje przemyślenia z tym cytatem związane. Czasem będzie to pierwsza myśl jak mi się skojarzyła, po usłyszeniu, lub przeczytaniu danego cytatu. Czasem będzie to jakiś artykuł, który pojawił się już na blogu, a który z danym cytatem się wiąże. Czasem będzie to informacja o tym co skłoniło mnie do jego umieszczenia na stronie z cytatami.

Możesz być zainteresowany samymi cytatami, może cię interesować jedynie mój wkład w tę publikację, a równie dobrze może cię zaciekawić całość.

Jeśli jesteś lub zamierzasz być rodzicem, jeśli szukasz motywacji, jeśli chcesz żyć bardziej świadomym życiem, jeśli rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny….

Jeśli którakolwiek z tych rzeczy jest dla Ciebie ważna, to znaczy, że e-book „Cytaty od Dobrego Taty” jest publikacją w sam raz dla Ciebie.

Już teraz możesz go mieć zupełnie za darmo. Do końca maja trwa konkurs związany z rocznicą bloga DobryTata.waw.pl. Weź udział w konkursie i wygraj tę publikację.

Chcesz wiedzieć więcej kliknij TUTAJ

Publikacja „Cytaty od Dobrego Taty”, to osiemdziesiąt stron inspirujących tekstów z zakresu motywacji i działania, wychowywania dzieci, bajek i opowieści, radości życia i szczęścia. Czy któreś z tych zagadnień wydaje Ci się ciekawe? Jeśli tak to nie czekaj dłużej już teraz dowiedz się jak zdobyć ten e-book. Już teraz kliknij na jego okładkę pokazaną poniżej:

cytaty

Mam szczerą nadzieję, że już wkrótce będziesz szczęśliwym posiadaczem publikacji „Cytaty od Dobrego Taty”.

Pozdrawiam Sławomir Żbikowski

1 Komentarz