Bajki z sukcesem w tle opinia III
25 maja 2015
Bajki z sukcesem w tle opinia IV
27 maja 2015

Jest taki dzień…

Jest taki dzień, kiedy to my, mali członkowie rodzin, pragniemy wyręczyć naszą Mamę. Wstajemy wtedy wcześnie, aby po kryjomu zrobić dla naszej Mamy śniadanie i zanieść je wprost do jej łóżka.

Jest taki dzień, kiedy zaszywamy się w zaciszu swojego pokoiku, aby przy użyciu, kolorowych kredek, farb lub flamastrów, stworzyć dla niej przepiękny rysunek. Aby sprawić, że jej świat stanie się choć trochę bardziej kolorowy.

Jest taki dzień, kiedy uczymy się bez dąsania. Zapamiętujemy wierszyki, teksty piosenek. Nawet taniec nie jest dla nas wtedy zbyt trudny. Z wielkim przejęciem pokazujemy, czego się nauczyliśmy, podczas wspaniałego przedstawienia.

Jest taki dzień, kiedy potrafimy być grzeczni. Nie kłócimy się z bratem, czy siostrą. Potrafimy powiedzieć „dziękuję”, „proszę”, a nawet „przepraszam”.

Jest taki dzień, kiedy uśmiechów rozdajemy bez liku. Zwłaszcza naszą Mamę obdarowujemy całym ich mnóstwem. Dorzucamy do nich uściski, a nawet całuski, aby pokazać Mamie, jak bardzo ją kochamy.

Jest taki dzień, kiedy składamy Mamie życzenia, kiedy dajemy jej kwiatki i całe mnóstwo prezentów.

Jest taki dzień… właśnie dzisiaj!

Z życzeniami spełnienia wszelkich marzeń, dla wszystkich naszych Mam, DZIECI.

PS.

Do życzeń dołączam się również ja,

Sławomir Żbikowski. (26.05.2015)