o sukcesie – czymkolwiek on jest
13 maja 2009
"Do labiryntu"
15 maja 2009

"Jestem na tak"

jestem na takJestem na tak” to bardzo pozytywne zaskoczenie. Osobiście nie jestem wielkim fanem Jima Carreya, jednak tym razem zostałem pozytywnie zaskoczony. Carrey wciela się w postać Carla – życiowego nieudacznika, który po odejściu żony nie może dojść do siebie. Pracuje w banku i nienawidzi swojej pracy. Unika swoich znajomych i sam siebie oszukuje. Wszystkim nadarzającym się okazjom mówi „nie”.
Pewnego razu spotyka dawnego przyjaciela, który wręcza mu tajemnicze zaproszenie, z którego Carl postanowił skorzystać. Decyzja ta raz na zawsze odmieniła jego życie.
Od tej pory przy każdej nadarzającej się okazji ma mówić tylko i wyłącznie „TAK„.
W związku z tym przytrafia się mu wiele ciekawych i często bardzo zabawnych sytuacji. Jednak najważniejsze, że jego życie ulega przemianie. I jest to przemiana na lepsze. W końcu znajduje wspaniałą dziewczynę, w której się zakochuje.
Polecam ten film, każdemu. Bez względu na wiek, płeć czy nastawienie do życia. Bez względu na to kim jesteś i co robisz ten film pokaże Ci jak możesz stać się szczęśliwszym człowiekiem.
Pomyśl, jak często mówimy w naszym życiu „nie”. Jak często pragniemy coś zrobić, coś zobaczyć, coś zbadać, doświadczyć, poznać kogoś fascynującego – jednak brakuje nam pewnej iskry popychającej do działania. Brakuje nam tego „TAK„. Nauczmy się mówić „TAK” naszym pragnieniom. Zrób to już teraz. Weź kartkę i długopis i napisz wielkimi literami „JESTEM NA TAK!

A o to zwiastun filmu: