Czego się boję?
7 września 2009
Ale jazda
11 września 2009

Podsumowanie wakacji

Witam wszystkich czytelników. Blog DobryTata.waw.pl działa już dokładnie cztery miesiące. W sierpniu nie dokonywałem podsumowania, gdyż był to okres w którym korzystałem z urlopu, więc miesiąc był niepełny. W związku z tym dokonuję dziś podsumowania całego okresu wakacyjnego.

Nie jest to zbyt dobry okres, dla mnie oraz dla bloga. Jest to spowodowane głównie problemami zdrowotnymi i wzmożoną pracą na działce i w domu. Przyznaję się również do chwilowego braku natchnienia. Jednak, jestem całkowicie pewien, że w najbliższym czasie sprawy przybiorą znacznie lepszy obrót i blog ponownie się ożywi.

Oczywiście nie to co napisałem powyżej nie oznacza, że w omawianym okresie nie działo się dosłownie nic. Pojawiały się kolejne wpisy (jedynie ich częstotliwości się obniżyła). Ponadto dodane zostały kolejne podstrony na stronie „Do pobrania”. Są to strony:

Pojawiły się tam bardzo ciekawe teksty do pobrania, oraz całkiem niedawno dodana została kolekcja puzzli, które gorąco polecam, zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Nie zaprzestałem także pracy nad sobą. Nadal sporo czytam i wyciągam ciekawe wnioski na przyszłość. Pojawiły się również nowe koncepcje, nowe pomysły, które są poukładane w mojej głowie i czekają aż będę miał trochę więcej czasu.

Dołożę wszelkich starań, abyście w najbliższym czasie mieli możliwość znalezienia na blogu DobryTata.waw.pl, znacznie większej ilości nowych wpisów i wartościowych tekstów.

Pozdrawiam was drodzy czytelnicy.

Sławek.