Jestem twoim dzieckiem
10 lipca 2010
Co, jak i dlaczego? Tajemnica kreatywności.
14 lipca 2010

Witam.

Ostatnio trochę mniej czytam książek z zakresu samodoskonalenia, za to nadrabiam zaległości w zakresie beletrystyki. Mimo to od czasu do czasu sięgam po jakąś pozyPokaż na co cię staćcje z tego zakresu, zwłaszcza jeśli dostaje sygnały od znajomych i przyjaciół, iż książka jest godna uwagi. Takie sygnały miałem w tym przypadku i było ich wiele. Dlatego nie wahałem się przed lekturą „Pokaż na co cię stać” autorstwa Mariusza Szuby.

Książka ta stanowi zbiór prostych jednak bardzo praktycznych i użytecznych ćwiczeń, opisanych w sposób bardzo szczegółowy, a jednocześnie przystępny dla niewtajemniczonego czytelnika. Wszystko jest dodatkowo ubarwione wieloma przykładami wziętymi z życia, wynikającymi z wieloletnich doświadczeń autora w pracy trenera i mówcy motywacyjnego.

Uważam, iż książka „Pokaż na co cię stać” jest godna polecenia. Jeśli chcesz żyć świadomie, przemierzać przez życie osiągając wyznaczone cele, jeśli chcesz być człowiekiem odnoszącym sukcesy w tym co robisz, to zapewniam Cię iż jest to książka dla Ciebie.

Życzę miłej lektury i wielu sukcesów.

Sławomir Żbikowski