Jak pies z kotem
7 maja 2010
Przytulanki – dlaczego wczesny dotyk jest tak ważny
12 maja 2010

Rocznica powstania bloga – konkurs

Uwaga Konkurs – czytając do końca dowiesz się wszystkiego.

Dokładnie rok temu, 10 maja 2009 roku, na blogu DobtyTata.waw.pl pojawił się pierwszy wpis. Od tego czasu wiele wody w Wiśle upłynęło. Wiele się przez ten rok nauczyłem, zarówno na temat związany z prowadzeniem bloga, na temat związany z wychowywaniem dzieci jak i na temat związany z samorozwojem. Nauczyłem się również radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Nauczyłem się wytrwałości. Zaczynając rok temu, niewiele wiedziałem o Internecie, o blogach. Moja wiedza nadal jest dużo mniejsza niż bym chciał. Muszę się jeszcze sporo nauczyć. Muszę jeszcze sporo doświadczyć.

Dzisiaj blog DobryTata.waw.pl, obchodzi swoje pierwsze urodziny. W związku z tym przygotowałem kilka dodatkowych atrakcji. O których dowiesz się, czytając dalszy ciąg tego wpisu.

1. Tworzenie bloga, dokonywanie kolejnych wpisów okazało się dla mnie bardzo wciągającym zajęciem. Dostrzegłem, iż staję się spokojniejszy, bardziej otwarty na świat kiedy mogę przelać swoje myśli na ekran komputera. Kiedy mogę się nimi podzielić ze swoimi czytelnikami (czyli z Tobą). Jednak, blog ten jest kierowany do Ciebie i do innych osób go czytających.  Dlatego chciałbym, prosić Cię drogi czytelniku, abyś podzieli się ze mną opinią na temat serwisu i bloga DobryTata.waw.pl. Napisz  co uważasz, za dobre, a co Ci się nie podoba. Napisz, co chciałbyś znaleźć na stronach tego serwisu, jakimi tematami jesteś zainteresowany. Może masz jakieś pomysły, które mnie nie wpadły do głowy. Pomóż mi, abym ja mógł pomóc Tobie. Już teraz możesz wpisać kilka zdań w komentarzu do tego wpisu. Możesz również napisać do mnie bezpośrednio na adres szbikus@02.pl. Z góry dziękuję za każdą informację, za każdą opinię, czy propozycję. Postaram się rozważyć każdą z nich, być może niektóre zostaną wkrótce zrealizowane. Postaram się również o jakieś skromne upominki dla osób, które się w tą sprawę zaangażują.

2. Drugą sprawą jest to, że w związku z rocznicą przygotowałem dla Ciebie, oraz dla Twojego dziecka kilka dodatkowych atrakcji.

Dla Ciebie, umieściłem kilka tapet na pulpit twojego komputera. Są one dostępne na stronie „DO POBRANIA”.

Natomiast na stronie „GRY” zamieściłem 10 kolejnych puzzli, dla Twojego dziecka. Życzę miłej zabawy.

3. Kolejną ważną informacją jaką mam dla Ciebie, jest to, że napisałem swój pierwszy e-book. Zatytułowałem go „Cytaty od Dobrego Taty”. Ty również masz szansę na to aby otrzymać tę publikację zupełnie za darmo. Po prostu czytaj dalej.

4. Z okazji pierwszej rocznicy, ogłaszam KONKURS.

Jeśli chcesz wziąć w nim udział przeczytaj 15 artykułów dostępnych na blogu DobryTata.waw.pl (ich lista znajduje się poniżej):

1. Zmiana na lepsze
  2. Stracony rok życia
  3. Tęsknota za domem
  4. Dziecięca mądrość
  5. Ważne czy pilne – co najpierw
  6. Trzy aspekty przytulania
  7. Do czego przydaje się tata?
  8. Najpiękniejsze chwile w moim życiu
  9. Krasnoludki są wśród nas
  10. Mądre jabłko
  11. Szkolnictwo
  12. Dowcip
  13. Potęga uśmiechu
  14. Bajki dobre na wszystko
  15. O wychodzeniu z własnej strefy komfortu

wytypuj trzy, które najbardziej Ci się spodobały, a następnie Kliknij obrazek poniżej, aby wziąć udział w głosowaniu. Podaj swój adres e-mail (jeśli chcesz, możesz zapoznać się z moją polityką prywatności) i zaczekaj do końca maja na rozstrzygnięcie konkursu.

rocznica

Dziękuję, że zechciałeś przeczytać ten wpis do końca. Mam nadzieję, iż wiadomość ta zaciekawiła Cię na tyle, aby wziąć udział w konkursie. Życzę ci powodzenia. Szansa na wygraną jest naprawdę duża.

Pozdrawiam serdecznie

Sławomir Żbikowski

2 Komentarze

1. pneumbend pisze:

Just want to say what a great blog you got here!

I've been around for quite a lot of time, but finally decided to show my appreciation of your work!

Thumbs up, and keep it going!

Cheers

Christian, iwspo.net