Jesteś cudem
31 maja 2023
Jedna piękna rzecz
20 czerwca 2023

Witam bardzo serdecznie.

Dzisiejszy dzień rozpoczął się dla mnie wyjątkowo dobrze. Jak zwykle wstałem o 4.50 i przystąpiłem do realizacji kolejnych punktów mojego porannego rytuału: czytanie, pisanie dziennika, planowanie dnia, gimnastyka, afirmacje przed lustrem, poranna gimnastyka i… o godzinie 5.55 Klub 555 z Fryderykiem Karzełkiem. Jakież było moje zaskoczenie, gdy podczas dzisiejszego live’a Fryderyk Karzełek zaprezentował moje książki: „Bajki z sukcesem w tleDobre pytanie” oraz „Bajki z sukcesem w tle 2 – porozmawiajmy o pieniądzach„, a także przeczytał jedną z moich bajek pod tytułem „Tron„. Jest to opowieść o Królu zwierząt Lwie, który zażyczył sobie, aby jego nadworny rzemieślnik szympans Złota Rączka skonstruował dla niego tron. Jakie trudności napotkał Złota Rączka konstruując tron? Tego dowiesz się z książki „Bajki z sukcesem w tle 2 – porozmawiajmy o pieniądzach„, a także z nagrania z dzisiejszego Klubu 555. Oto ono:

Klub 555 01.06.2023

Polecam wszystkim rozpoczynanie dnia z Klubem 555! Tylko uwaga – to może zmienić Twoje życie na lepsze ;-).

Pozdrawiam,

Dobry Tata – Sławek Żbikowski