Ważny dzień
13 maja 2016
Czas ojca z synem
24 maja 2016

Urodziłeś się bogaty

Urodziłeś się bogaty. Czy jesteś gotów spieniężyć bogactwo, jakie w sobie masz?

Urodziłeś się bogatyDziś mam dla Ciebie kolejną pzycję książkową godną uwagi.

Urodziłeś się Bogaty” to niesamowita książka Boba Proktora.

O jej autorze po raz pierwszy usłyszałem w momencie czytania książki „Sekret”, której autorką jest Rhonda Byrne. Potem obejrzałem również film o tym samym tytule. Bob Proktor był jednym z zaproszonych do filmu ekspertów i dzielił się z widzami (oraz czytelnikami) swoją wiedzą na temat tajemniczego prawa przyciągania.

To było oczywiście dawno, dawno temu… Był to mój pierwszy kontakt z tą niesamowitą teorią. Mocno się nią zachłysnąłem i… zacząłem szukać czegoś więcej.

W Internecie znalazłem jedynie kilka materiałów Boba Proktora – wszystkie w języku angielskim. Były to ze dwa filmy ze szkoleniami, jakaś prezentacja oraz e-book. Oczywiście zaraz sięgnąłem do znalezionych materiałów, i choć mój angielski był wówczas na skromnym poziomie, całkiem sporo z nich zaczerpnąłem dla siebie.

Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. W 2015 roku w naszym kraju wydana została książka „Urodziłeś się Bogaty” zawierająca wiedzę z wielu szkoleń Boba Proktora, zebraną w jedną, obszerną pigułkę.

Co możesz w niej znaleźć?

Książka ta, uznawana za międzynarodowy bestseller, powiedzie Cię przez wszystkie najważniejsze zasady, jakie powinieneś opanować, by móc odblokować przeogromne bogactwo potencjału, który w sobie masz.

Dowiesz się ponadto:

• Czym są pieniądze i jak możesz ich przyciągnąć do siebie więcej.
  • Jak zostać współtwórcą swojego przeznaczenia.
  • Jaką role w osiągnięciu sukcesu pełni wiara.
  • Jak tworzyć w umyśle obrazy dobrobytu, które przekształca się we wspaniałe rezultaty życiowe.
  • Co może sprowadzić na ciebie wszelką życiową obfitość.
  • Co to jest Prawo przyciągania – dlaczego niektórzy nieustannie przyciągają negatywne rezultaty, natomiast inni – same dobre rzeczy.
  • Jak wykorzystać metodę Ostrza noża, które pomoże zostać ci mistrzem w swojej dziedzinie.
  • Co to jest Próżniowe prawo dobrobytu – dlaczego musisz „odpuścić” stare, by zrobić miejsce dla „nowego”.

Bob Proctor powszechnie uznawany jest za jednego z żyjących mistrzów i nauczycieli Prawa przyciągania. Występował w filmowym bestsellerze Sekret. Od ponad 40 lat zajmuje się potencjałem ludzkiego umysłu. Dzięki swoim książkom, seminariom, kursom i osobistemu szkoleniu odmienił życie wielu ludzi. Autor bestsellera „Urodziłeś się bogaty”, Bob Proctor stanowi bezpośrednie łącze pomiędzy współczesną teorią sukcesu a Prawem przyciągania, bazując na wiedzy Andrew Carnegiego – wielkiego finansisty i filantropa. Sekrety Carnegiego zainspirowały i natchnęły entuzjazmem Napoleona Hilla, którego „Prawa sukcesu” zainspirowały cały gatunek pozycji traktujących o filozofii sukcesu. Firma Boba Proctora, LifeSuccess Productions, ma siedzibę w Phoenix, w stanie Arizona skąd zarządza swoimi filiami na całym świecie.