"Czarodzieje mogą wszystko"

Czarodzieje mogą wszystko
Czarodzieje mogą wszystko

Kolejna książka, dzięki której naładowałem swoje akumulatory.

Oto co sam autor pisze o tej książce:

“Podobno ta książka potrafi obudzić czarodziejską moc. Słyszałem też, że pomogła w realizacji marzeń i przyniosła dobre zmiany w życiu wielu osób, dlatego chciałbym aby dotarła do wszystkich, którzy jej potrzebują. Zapraszam Cię w podróż, w której nauczysz się jak przeniknąć przez subtelną granicę pomiędzy marzeniami, a otaczającą rzeczywistością.”

Dariusz Chwiejczak

Nic dodać nic ująć. Magia to jest właściwe słowo, na określenie tego co dzieje się z czytelnikiem pogrążonym w lekturze tej przepięknej historii. Magia bijąca z każdego jej akapitu i napawająca optymizmem. Oczarowała mnie i wiele osób, którym ją poleciłem. Teraz czas na Ciebie. Sięgnij do niej bez względu na wiek. Książkę tą mogę uczciwie polecić każdemu, zarówno dziecku, jak i dorosłemu. Jesteś rodzicem, albo dziadkiem/babcią – przeczytaj to opowiadanie dziecku czy wnukom – na pewno się im spodoba.

A teraz to co jest najciekawsze i za co z całego serca dziękuję Panu Dariuszowi Chwiejczakowi – książka ta w postaci ebooka jest dostępna za darmo.

Przeczytaj co autor pisze na ten temat:
“Masz przed sobą zaproszenie do krainy czarów, jednak bramę do tego niewidzialnego świata trzeba odnaleźć i przekroczyć samemu. Ta książka powstała, by służyć jako przewodnik, choć dla niektórych pozostanie tylko zwykłym opowiadaniem. Każdy odczyta ją na swój sposób, tak jak jest mu to dane. Życzę miłej lektury i niech los przyniesie Ci wiele miłych niespodzianek. Będzie mi miło jeśli polecisz „Czarodziejów” przyjaciołom.

Książka w formacie PDF jest bezpłatna.