Witam.

Nazywam się Sławomir Żbikowski. Jestem właścicielem strony DobryTata.waw.pl. Pragnę przedstawić tu Politykę prywatności tej właśnie sstrony.

1. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu oraz związanych z nim akcji promocyjnych itp., obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie https://dobrytata.waw.pl/o-mnie/polityka-prywatnosci.

2. Jakiekolwiek zmiany wprowadzane w polityce prywatności nie wpływają na podstawową zasadę, iż nie sprzedaje i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników i/lub klientów serwisu.

3. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu DobryTata.waw.pl, nie bierz udziału w organizowanych przez ten serwis akcjach promocyjnych, oraz nie nabywaj produktów i usług oferowanych przez serwis.

4. Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu DobryTata.waw.pl, możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

5. Subskrypcja bezpłatnych czasopism

Zaprenumerowanie newslettera należącego do serwisu DobryTata.waw.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-zinu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi newslettera. Imię pozwala nam zwracać się do czytelników po imieniu.

6. Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez DobryTata.waw.pl, może wymagać podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

7. Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadam i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do  serwisu DobryTata.waw.pl, newslettera, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów serwisu.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych serwisu DobryTata.waw.pl.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

8. Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisie DobryTata.waw.pl przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Nie mam możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

9. Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisie DobryTata.waw.pl i dotyczące usług, produktów, serwisów i czasopism nieobsługiwanych przez serwis DobryTata.waw.pl nie podlegają Polityce Prywatności.

10. Cookies (Ciasteczka)

Niektóre obszary serwisu DobryTata.waw.pl, mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Cookies są nieszkodliwe ani dla komputera ani dla jego użytkownika i jego danych.

Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

11. Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisie i newsletterze DobryTata.waw.pl.

12. W przypadku pytań proszę pisać:

szbikus@o2.pl

13. Wyłączenie Odpowiedzialności

Zawarte na stronach serwisu DobryTata.waw.pl informacje, są moimi przemyśleniami, moimi sposobami radzenia sobie z konkretnymi problemami. Nie należy traktować zawartych tu propozycji oraz rad jako teorii ostatecznych. Należy w każdym przypadku indywidualnie rozpatrzyć przydatność opisanych przeze mnie metod, dla własnego, konkretnego przypadku. W wielu aspektach masz prawo mieć odmienne od mojego zdanie na niektóre, bądź wszystkie poruszane w serwisie problemy.

Zawarte w serwisie DobryTata.waw.pl moje własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z moją opinią i opinią właśnie są.

Opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.

Nie biorę na siebie odpowiedzialności za zamieszczone w serwisie reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.

Dziękuję – Sławomir Żbikowski

Tekst Polityka Prywatności został opracowany na podstawie analogicznego tekstu znalezionego w serwisie CzasNaE-Biznes.