STR GŁÓWNA

Motto Przewodnie Dobrego Taty

"Nigdy się nie zniechęcam, ponieważ każda kolejna próba zakończona niepowodzeniem stanowi krok naprzód"

Thomas Edison

Co znajdziesz na stronie DobryTata.waw.pl?

Witaj na stronie Dobrego Taty.

Aby zostać ojcem wystarczy chwila, aby stać się tatą potrzeba znacznie więcej. Aby tego dokonać, konieczne jest włożenie sporej dawki wysiłku, zaangażowania, a przede wszystkim wytrwałości. Aby być Dobrym Tatą, należy cały ten wysiłek podnieść do kwadratu.

Nie jest łatwo stać się dobrym rodzicem. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Na stronie DobryTata.waw.pl znajdziesz wiele cennych rad i przemyśleń na takie tematy jak: wychowywanie dzieci, teoria sukcesu, sens życia i motywacja. Znajdziesz tu wiele inspirujących wpisów, historii i cytatów. Będziesz mógł zapoznać się z moim spojrzeniem na pewne sprawy. Możesz się z nim zgodzić lub nie. Możesz je komentować, do czego Cię gorąco zachęcam. Mam ogromną nadzieję, że znajdziesz tu cenną wiedzę, która przyniesie Ci satysfakcję i wymierne korzyści.

Pierwszy wpis na DobryTata.waw.pl pojawił się 10 maja 2009 roku. Od tamtej pory minęło sporo czasu, który obfitował w liczne zmiany. Zmiany te wpłynęły na mój sposób myślenia i komunikowania się z Tobą, a także na kształt strony i pojawiające się na niej treści. Wciąż i niezmiennie trwam jednak na stanowisku, iż głównym i najważniejszym zajęciem każdego mężczyzny powinno być ojcostwo, a doskonalenie się w tej dziedzinie (czyli stawanie się coraz lepszym Tatą) powinno być stałą wytyczną.

Realizując się jako Tata, odkryłem w sobie talenty, z których nigdy wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Jednym z takich talentów jest wymyślanie, opowiadanie i spisywanie opowieści (Bajek) dla dzieci. Na stronie DobryTata.waw.pl znajduje się ponad sto opowiadań mojego autorstwa. Są to bajki, które napisałem z myślą o swoich synach. Jednakże, ich ciepły charakter, oraz zawarte w nich przesłanie, mogą spodobać się także Twojemu dziecku (dzieciom).

Zachęcam do wspólnej lektury.

Życzę wielu sukcesów i chwil radości.

Pozdrawiam,
(Dobry Tata) Sławomir Żbikowski

Dobry-Tata

Kilka słów o Dobrym Tacie

Nazywam się Sławomir Żbikowski i jestem ojcem trzech wspaniałych chłopaków.
Ostatnimi czasy sporo wysiłku wkładam w to, aby stać się lepszym Tatą. Dlaczego chcę być lepszym Tatą? – Dobre pytanie. Jednak odpowiedź na nie jest bardzo prosta – Chcę być lepszym Tatą, bo pomimo sporego wysiłku, jeszcze mi daleko do ideału, który stanowi główny cel, jaki mam zamiar zrealizować w ciągu najbliższych miesięcy.

Więcej o mnie

lat