Witaj na stronie o mnie

Odwiedzając stronę Dobrego Taty, być może, masz ochotę przyjrzeć się bliżej jej twórcy. Wcale Ci się nie dziwię. Ja również chciałbym poznać bliżej osobę, która udziela mi rad. Sprawdzić, czy to o czym pisze jest poparte odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. I dlatego zachęcam Cię do przeczytania tych kilku zdań o mnie.

Nazywam się Sławomir Żbikowski. Z wykształcenia jestem chemikiem-biotechnologiem i pracuję w branży farmaceutycznej. Jednakże po pracy staję się przede wszystkim mężem mojej ukochanej żony Anny, oraz tatą czterech wspaniałych chłopaków: Kacpra, Szymona, Wojtka i Aleksandra.

Moja rodzina jest dla mnie najcenniejszym darem, a stawanie się lepszym mężem i lepszym tatą jest dla mnie sprawą priorytetową. Nie szczędzę wysiłków, aby każdego dnia przybliżać się do ideału, którym jest tytułowy Dobry Tata. Czy kiedyś ten cel osiągnę? To trudne pytanie. Życie stawia przed nami wiele wyzwań, którym musimy sprostać. Aby tego dokonać, należy nieustannie się rozwijać. Stawanie się kimś lepszym jest, moim zdaniem, niekończącym się procesem. I dopóki nie zwątpimy, dopóki utrzymujemy właściwy kurs i odpowiedni rozpęd, wszystko jest w porządku. Najważniejsze, aby być wytrwałym i właśnie nad tą cechą najciężej pracuję. Na stronach Dobrego Taty podzielę się z Tobą swoimi przemyśleniami na tematy związane z:

• wychowaniem dzieci

• rodzicielstwem

• samoakceptacją

• rozwojem osobistym

• motywacją

Wskażę Ci wiele inspirujących materiałów: książki, filmy, historie z życia… Być może, któraś z moich inspiracji, poruszy także i Ciebie

Ponadto mam do zaprezentowania kilkaset bajek własnego autorstwa. Wszystkie one powstały pierwotnie z myślą o moich kochanych „urwisach” i zostały na nich wielokrotnie „przetestowane”. Myślę, że skoro ich treść przypadła do gustu moim synom, mogą się one spodobać także Tobie i Twojemu dziecku (lub dzieciom). Teksty te świetnie się sprawdzają, jako lektura przed zaśnięciem. Zachęcam Cię do ich czytania i komentowania. Jeśli chcesz do mnie napisać – oto mój adres mailowy: szbikus[małpa]o2.pl

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT, a także w stopce (u dołu strony).

Życzę Ci miłej lektury i niech, każdy dzień przybliża Cię do obranego przez Ciebie celu.

PS. Pragnę podkreślić, iż nie posiadam wykształcenia pedagogicznego, ani też nie jestem psychologiem. Wszystkie zamieszczane tu wpisy wynikają z moich własnych doświadczeń, przemyśleń i wiedzy zapożyczonej z literatury.

Zapoznaj się z polityką prywatności strony DobryTata.waw.pl!

4 Comments

  1. Dziękuję Ci za to, że podzieliłeś się ze mną tą informacją. Może zechciałbyś przybliżyć mi tę publikację. Napisać w kilku zdaniach, na temat tej publikacji. Dlaczego warto po nią sięgnąć, co wziąłeś z niej dla siebie i w jaki sposób korzystasz z tej wiedzy na co dzień. Będzie to dla mnie, oraz dla innych czytelników bardziej zachęcające, niż sam link do strony w antykwariacie.
   Pozdrawiam – Sławomir Żbikowski

 1. Cześć, lepszym każdy chce być 🙂

  Znaczy, że na początku jesteś Dobrym Tatą i chcesz być Super Tatą czy coś?

  Hehe, ostatnio Synek powiedział do mnie 'Dobry Tata'.

  Pozdrowienia.

  1. Coś w tym jest. Chcę być "Super Tatą", podobnie jak ty. 🙂
   Cieszę się, że pozwoliłeś mi, abym to sobie uświadomił.
   Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *