Witam wszystkie mamy. Zarówno te z wieloletnim stażem, jak i te, które dopiero zaczynają tę wielką przygodę jaką jest macierzyństwo. Witam mamusie, posiadające całą gromadkę latorośli jak i te, które mają tylko jedną pociechę.

Witam Was drogie Panie i życzę wszystkiego najlepszego z okazji  Waszego święta. Tak już jutro świętujemy Dzień Matki. Uważam, że jest to najpiękniejsze święto w całym kalendarzu. Święto jedyne i niepowtarzalne. Święto o którym (w moim przekonaniu) powinna marzyć każda kobieta.

Jest to także święto, na które z wytęsknieniem czekają nasze pociechy. Dzieci w tym pięknym dniu mogą  wykazać się pomysłowością i uszczęśliwić kobietę, która którą kochają najbardziej na świecie. Kobietę, która jest dla nich najważniejszą i najbliższą istotą. Kobietę, bez której życie straciłoby część swoich barw.

To właśnie Ty jesteś tą kobietą. Nie dziw się, nie narzekaj, odłóż wszystkie zajęcia na potem i w tym szczególnym dniu przyjmuj. Przyjmuj podarunki, kwiaty, ciepłe słowa, wierszyki, piosenki i uczucie gorącej i niczym nie zaślepionej miłości, płynące od twojej pociechy (lub pociech).

Życzę wszystkim matkom, wielu wzruszeń i radości.

Pozdrawiam – Sławek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *