Dowiedziałem się o kolejnej bardzo ciekawej akcji organizowanej przez wydawnictwo Złote Myśli. Można teraz ściągnąć za DARMO audiobook zatytułowany “Sztuka zdobywania pieniędzy” autorstwa P.T. Barnum’a. Jest to bardzo ciekawa akcja, zatytułowana “ściągnij i posłuchaj zanim zapłacisz. Oto co pisze na ten temat  Mateusz Chłodnicki z wydawnictwa Złote Myśli:

Czy zrobisz pierwszy krok
do zdobycia bogactwa?

Dzisiaj będziesz mieć okazję posłuchać czegoś, co może mieć niezwykły wpływ na Twoje dalsze życie i podejście do pieniędzy.

To już trzeci raz, gdy dajemy Ci możliwość ściągnięcia publikacji, zanim w ogóle zdecydujesz, ile jest ona warta oraz ile (albo czy w ogóle) za nią zapłacisz. Po raz pierwszy jednak udostępniamy książkę audio w formacie mp3 – nagraną przez profesjonalnego lektora wersję dźwiękową bestsellerowej książki P.T. Barnuma.

Książki audio mają niezwykle dużo zalet, wśród których dla mnie osobiście najważniejsza jest oszczędność czasu – możliwość słuchania audiobooka podczas jazdy samochodem, w którym większość ludzi spędza przynajmniej 1-2 godziny dziennie.

Publikacja audio, którą już za chwilę ściągniesz, zawiera ponadczasowe prawdy dotyczące zdobywania pieniędzy. P.T. Barnum jest uważany za jednego z prekursorów marketingu. Na jego naukach wychowało się już parę pokoleń milionerów. Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz.

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
Mateusz Chłodnicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *