Autorem artykułu jest Secretisfaith
Wszystko jest możliwe, musisz tylko zaufać sobie i pójść na całość. Miej więcej pewności siebie i mknij do przodu! Bez względu na to, co nas czeka idź ciągle na przód nigdy się nie dowiesz, co mogło by być gdyby… jeżeli nie spróbujesz, i pamiętaj nie oglądaj się do tyłu
Możesz dostać to, czego pragniesz, wszystko jest możliwe musisz tylko zaufać sobie i pójść na całość, będę Ci to powtarzać „Idź na całość, zaufaj sobie”

Gdy będziesz pewnym siebie człowiekiem, będziesz odnosić sukcesy, gdy będziesz odnosić sukcesy będziesz spełniać swoje najwspanialsze marzenia, musisz jednak troszkę na to zapracować nic nie przyjdzie od razu z łatwością zapamiętaj, najpierw troszkę ciężkiej pracy później zabawa Być może spotkałeś się już z powiedzeniem „Nie ma nic łatwo na tym świecie” czy ja wiem? Jest, jeżeli zapracujesz na to, jeżeli się chce wszystko przyjdzie z łatwością. Są 3 warunki, których się trzymam, wiara w wykonywane zadanie, ciężka praca, działanie = sukces.
Zrelaksuj się i rób rzeczy jak zawsze, bądź silny i nie poddawaj się.

Więcej pewności siebie przeobraża się w sukces. Jeśli upadniesz, wstań i spróbuj ponownie nic na tym nie stracisz a możesz tylko zyskać, nie było by mnie tutaj z wami gdybym po 2 miesiącach pracy nad blogiem zrezygnowała z powodu spamu i małej ilości osób, gdyby nie mój upór.
Zaufaj sobie a wszystko będzie się układało po twojej myśli, bo komu powinieneś bardziej ufać niż samemu sobie?

Bądź silny i nie poddawaj się!

Pozdrawiam,

Aleksandra

NIE zrażaj się porażkami, ponieważ “doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom”!

Artykuł pochodzi ze strony : http://waylife.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

2 Comments

1. To ja dziękuję za wspaniałą dawkę motywacji i zachęty do działania. 🙂