Witam.

Kilkakrotnie pisałem już o tym, że bardzo lubię bajki. Lubię je czytać dzieciom, lubię je wymyślać, lubię je opowiadać i lubię je spisywać. Wiele z wymyślonych przeze mnie bajek można przeczytać na stronach blogu DobryTata.waw.pl.

Zastanawiałem się jak wielu czytelników tego blogu również zajmuje się wymyślaniem bajek. Może i Ty kiedyś próbowałeś stworzyć swoją własną oryginalną bajkę? Może i Ty chciałbyś taką bajkę zaprezentować innym? Teraz masz taką okazję.

Ogłaszam akcję, której nadałem tytuł „Bajkopisarze”.

Od dziś, również Ty możesz spróbować swoich sił w trudnej sztuce pisania bajek.

W jaki sposób możesz wziąć udział w tej akcji?

To proste. Napisz jedną, dwie lub trzy bajki (mogą to być również bajki już prezentowane w internecie lub wydane w formie papierowej – istotne jest, abyś to ty był ich autorem). Bajki przyślij na adres szbikus@o2.pl (w temacie wpisz „Bajkopisarze”). Do maila dołącz swoje zdjęcie, kilka zdań o sobie, adres swojej stron(y) internetowych(ej), i ewentualnie dane kontaktowe (możesz się w ten sposób zareklamować). Jeśli chcesz to swoje bajki możesz przyozdobić ilustracjami. Jeśli nie to proszę o wyrażenie (lub nie wyrażenie) zgody na to abym to ja znalazł odpowiednie ilustracje do Twojej bajki.

Nadesłane bajki zostaną przeze mnie zebrane w całość i wydane w postaci darmowego e-booka. E-book zostanie wydany i będzie dostępny przed Bożym Narodzeniem, tak aby mógł stanowić prezent dla naszych pociech.

Termin nadsyłania bajek to koniec października.

Z niecierpliwością czekam na Twoje prace.

Pozdrawiam – Sławek

PS. Jeśli masz jakieś pytania związane z tą akcją, nie wahaj się – pisz na adres szbikus@o2.pl.

2 Comments