Witaj.

Czy wiesz, że już za miesiąc (10. maja), będziemy obchodzili trzecie urodziny? Tak. Minęły już trzy lata od pojawienia się pierwszego wpisu na stronie DobryTata.waw.pl. Czas więc na dokonanie krótkiego podsumowania i zasięgnięcia opinii… I tu właśnie liczę na Ciebie. Jako czytelnik, osoba, która zagląda na stronę, jesteś w stanie najlepiej ocenić co Ci się podoba, a czego (Twoim zdaniem) brakuje na stronie Dobrego Taty.

Masz szansę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Możesz sprawić, że strona DobryTata.waw.pl, stanie się lepsza, a jednocześnie możesz wygrać ciekawą nagrodę. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie. Zastanawiasz się zapewne jakie są warunki wzięcia w nim udziału? Oto one:

1. Zapoznaj się z tematyką strony i oferowanymi na niej treściami (jeśli jesteś stałym czytelnikiem, masz tę część załatwioną 😉 ).

2. Napisz komentarz na temat strony DobryTata.waw.pl – odpowiedz na następujące pytania:

  • Co ci się na tej stronie najbardziej podoba?
  • Czego, Twoim zdaniem, brakuje?
  • Co byś zmienił(a), aby poprawić funkcjonalność strony?

3. Ostatni warunek to taki, że musisz być fanem DobryTata.waw.pl na Facebooku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś to kliknij „lubię to” w prawej skrajnej kolumnie w okienku Facebook – DobryTata.waw.pl.

Jeśli spełnisz te trzy wymagania, możesz stać się posiadaczem jednej z dwóch książek Umberto Eco „Cmentarz w Pradze”.Konkurs z nagrodami

Życzę Ci przyjemnej zabawy i szczęścia podczas losowania nagród.

Pozdrawiam,

Sławomir Żbikowski

PS.

Konkurs trwa do 8 maja 2012 roku, a jego rozstrzygniecie nastąpi 10 maja.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *