I zmów zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Te najbardziej wyczekiwane ze świąt (zwłaszcza przez nasze pociechy).

Dla mnie Święta Bożego Narodzenia zawsze kojarzą się z czymś co można określić stwierdzeniem Magia Świąt. Jest to magia miłości, magia uczynności, magia rodzinnych chwil, magia zakupów przedświątecznych, magia czynienia dobra. Magia, magia i jeszcze raz magia.

Życzę wam abyście również poczuli Magię Nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, aby zagościła w waszych sercach i abyście nią promieniowali, zarażając nią wszystkich ludzi, z którymi przyjdzie się wam zetknąć. Wszystkiego co najlepsze i niezliczonych sukcesów. Tego właśnie Wam Życzę.

Boże Narodzenie
Życzenia

PS.

Chciałbym wam przekazać kilka prezentów:

1. Tutaj znajdziecie kilka nowych puzzli do pobrania (o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia) – życzę przyjemnego układania.
  2. Tutaj zamieściłem dziesięć polskich kolęd – pamiętajcie o Tradycji wspólnego kolędowania w okresie Bożego Narodzenia – to piękna tradycja i uważam, że należy ją kultywować.
  3. Tutaj natomiast jest link do starej stronki bloga, jednak trochę w nowej formie – pomyślałem, że skoro blog traktuje nie tylko o problemach wychowawczych, ale również o rozwoju osobistym i umysłowym, więc nie ma lepszego sposobu na rozwój umysłowy niż praktyczne ćwiczenia. Dlatego pomyślałem o jakichś łamigłówkach – na chwilę obecną można tam znaleźć obrazek logiczny – przy czym obrazek jest codziennie inny. Zachęcam więc do częstych odwiedzin.