Wczoraj w późnych godzinach wieczornych miał miejsce mój debiut radiowy. Jak to bywa z pierwszymi razami, była trema i nerwy, była ciekawość i niepewność. I jak to zwykle bywa rzeczywistość okazała się znacznie przyjemniejsza niż moje początkowe wyobrażenia.

Mój debiut radiowy miał miejsce w Warszawie w gmachu Polskiego Radia. Zostałem zaproszony do programu Polskie Radio Dzieciom. Audycja nosiła tytuł “Strefa Rodzica”, a rozmowa dotyczyła Bajkoterapi.

Było to zupełnie nowe, a zarazem ciekawe doświadczenie. Po raz pierwszy bowiem miałem sposobność zobaczyć jak wygląda radiowe studio nagraniowe. Miejsce to wywarło na mnie spore wrażenie, a co ważniejsze, mogłem się tymi wrażeniami podzielić z synami. “Jak wygląda studio nagraniowe?” – to było pierwsze pytanie jakie mi zadali po powrocie.

Rozmowa była poprowadzona w sposób profesjonalny, a zarazem ciekawy, a to za sprawą pana Jacka Raginis-Królikiewicza, który prowadził tę audycję. Z zaciekawieniem przysłuchiwałem się wypowiedziom pozostałych gości, którzy zostali zaproszeni do programu wraz ze mną. Byli to: Pani Katarzyna Klimowicz, terapeutka i bajko-terapeutka, oraz Pan Paweł Księżyk autor bajek terapeutycznych.

Debiut radiowy to również możliwość wyjścia z własnej strefy komfortu i zrobienia czegoś nowego. Jak podkreślam to swoim dzieciom, czasem warto znieść pewne niewygody, aby doświadczyć czegoś nowego i poszerzyć swoją strefę komfortu.

Pozdrawiam,

DobryTata (Sławomir Żbikowski)

PS. Podaję link do strony na której można posłuchać nagrania wspomnianej powyżej audycji TUTAJ

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *